خانه / اخبار آژانسهاي املاك / وضعیت آپارتمان‌های حدود ۱۰۰ مترمربعی
فروش آپارتمان مسکونی
خرید آپارتمان مسکونی

وضعیت آپارتمان‌های حدود ۱۰۰ مترمربعی

یکی از کانون‌های اصلی عرضه در بازار مسکن کنونی، آپارتمان‌های ۸۰ تا ۱۲۰ مترمربعی که اغلب به‌صورت دوخوابه طراحی شده و مناسب سکونت خانواده‌های دارای فرزند است، به شمار می‌رود. هر چه در زمینه عرضه آپارتمان‌های کوچک‌متراژ تنگنا وجود دارد، در بازار آپارتمان‌های نسبتا بزرگ‌متراژ تعداد فایل‌ها پرشمار بوده و دست متقاضیان خرید مسکن در انتخاب باز است.

بر اساس گزارش بانک مرکزی از وضعیت بازار مسکن در مرداد، سهم آپارتمان‌های ۸۰ تا ۱۲۰ مترمربعی از کل معاملات ماهانه مسکن در ماه گذشته ۲۹ درصد بوده است که این آمار حاکی از سهم تقاضای این گروه متراژی است.

به دلیل حجم بالای ساخت‌وساز در این گروه متراژی طی سال‌های اخیر، خانواده‌ها و کسانی که قصد تبدیل به احسن آپارتمان کوچک خود را دارند، می‌توانند از طیف متنوعی از آپارتمان‌های این گروه متراژی با امکانات قابل قبول بازدید و در صورت تمایل آنها را خریداری کنند.

امتیاز این آپارتمان‌ها در مقایسه با آپارتمان‌های کوچک‌متراژ، برخورداری از پارکینگ است. در حالی که تامین پارکینگ برای آپارتمان‌های کوچک‌متراژ به ویژه در ساختمان‌های یک و دو واحدی به دلیل مساحت محدود زمین دشوار است.

همچنین نیمی از آپارتمان‌های کوچک‌متراژ در یک ساختمان از داشتن چنین امکانی محروم هستند، اختصاص دست‌کم یک پارکینگ به هر یک از آپارتمان‌های بزرگ‌متراژ در یک ساختمان مسکونی برای سازنده‌ها دردسری ندارد و اغلب متراژ زمین به اندازه‌ای هست که این موضوع را پوشش دهد. به این ترتیب متقاضیان این قبیل آپارتمان‌ها زودتر فاز جست‌وجو را به سرانجام می‌رسانند و به نتیجه می‌رسند.

برای جستجو در میان صدها هزار آگهی مسکن ثبت شده در سایت‌های ملکی و یا آشنایی با قیمت ملک در بازار می‌توانید ازسایت ملکپرداز استفاده نمایید. همچنین می‌توانید برای مشاهده آگهی‌های روزانه ثبت شده در سایت‌های ملکی در تهران به تفکیک مناطق و نوع آگهی به آدرس www.melkpardaz.com  مراجعه نمایید.

درباره ی اپراتور٢

همچنین ببینید

فروش آپارتمان مسکونی

تاثیر قیمت ملک بر صندوق یکم مسکن

صندوق یکم مسکن، در سال ۱۳۹۴ و با هدف ارائه تسهیلات برای خانه‌اولی‌ها تاسیس شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *