خانه / نقل قول / وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی باید برنامه روشنی برای مسکن داشته باشد

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی باید برنامه روشنی برای مسکن داشته باشد

 

پایگاه خبری ملک پرداز به نقل از تسنیم

 

فرج

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این‌که وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی باید برنامه روشنی برای مسکن داشته باشد، گفت:‌ یکی از راهکارهای تاثیرگذار در خروج مسکن از رکود تخصصی شدن بانک مسکن است.

فرج‌الله رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به رکود دامنه دار مسکن در کشور، اظهار کرد: یکی از راه‌های عبور از رکود، فعال کردن مسکن است که باعث رونق صنایع وابسته پیشین و پسین وابسته به این بخش می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که مسکن بخش آشنایی برای مردم است، افزود: معتقدم وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم باید برنامه‌ روشنی برای خروج از رکود مسکن ارائه دهد،‌ در واقع توقع این است که وزیر آینده برنامه‌ای کارآمد و اجرایی در این حوزه ارائه کند.

وی ادامه داد:‌این برنامه خواست ملی بوده و مسئله‌ای بخشی نیست، چراکه حدود ۵ سال است که بازار مسکن به‌عنوان یکی از بازارهای مهم اقتصادی کشور در رکود به سر می‌برد.

عضو کمیسیون عمران مجلس یکی از راهکاری تاثیرگذار در خروج مسکن از رکود را تخصصی شدن بانک مسکن عنوان کرد و افزود:‌ وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم باید راهبرد روشنی را برای خروج مسکن از رکود ارائه دهد.

درباره ی اپراتور٢

همچنین ببینید

فروش آپارتمان مسکونی

تعداد زیادی از پزشکان و روحانیون صاحب بنگاه معاملات ملکی هستند

۴۰۰ پزشک در تهران داریم که همزمان با کار طبابت، در حوزه واسطه گری ملک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *